Otomatik Şanzıman Servis - Tamir - Bakım ve Revizyon

Otomatik Şanzıman Yedek Parça

Otomatik vites araçlarınız zaman zaman sorunlar çıkarabilir. Bir sorun oluşması durumunda daha büyük sorunlara yol açmaması için acilen servise götürülmelidir. Güncel Otomatik Şanzıman Yedek Parça stoklarımız sayesinde, şanzımanınızın ihtiyacı olabilecek hemen hemen her parça elimizde mevcuttur. Olası bir durumda anlaşmalı tedarikçimiz sayesinde hızlıca parça temini sağlanabilmektedir. 

Her geçen gün gelişimini sürdüren bir teknoloji olan otomatik şanzıman sektöründe gelişmeleri yakından takip eden Arslan Otomativ ve tecrübeli ekibi, müşteri memnuniyetini temel ilkelerinden birisi haline getirmiştir.


 

Otomatik vites araçlarınızın, otomatik şanzıman yedek parça ihtiyaçlarından bazıları şunlar olabilir; Tork konvertörü, yağ pompası, vites kavrama grupları, Elektronik kumanda parçaları, Şanzıman keçeleri vs. Birçok parçadan arıza çıkarma ihtimali yüksek olan parçalardan birkaçıdır. Manuel şanzımanlarda durum farklı olabilir. 

Otomatik Şanzıman Parça Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Şanzımanlarda parça değişimi ve tamiri uzmanlık gerektiren önemli bir husustur. Öncelikle arıza çıkaran ve sorunlu çalışan parçanın tespiti yapılmalıdır. Bu tespitin yapılabilmesi için ustanın tecrübesi ve teknolojik araçlar fazlaca rol almaktadır. Yeni nesil araçlarda tespit rahat yapılabiliyor olsa da bilhassa eski araçlarda bir ustanın elinden geçmesi gereklidir. 

Arslan Otomotiv İletişim Bilgileri;
 

Telefon: 0534 600 61 20 | 0532 485 03 47