Otomatik Şanzıman Servis - Tamir - Bakım ve Revizyon

Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi

Otomatik Şanzıman Yağ Değişimi şanzımanınızın markasına göre 50 Bin Kilometre ile 100 Bin Kilometre arasında yapılmalıdır. Ömür boyu kullanım sunan şanzıman yağı teknolojisi henüz geliştirilmemiştir. Otomatik şanzımanınızın markası veya modeli fark etmeksizin ister en kalitelisi olsun ister normal bir şanzıman, yağ değişimi mecburi yapılması gereken bir işlemdir. 

Arslan Otomotiv, gelişen teknolojiyi yakından takip etmeyi başaran, teknolojinin imkan verdiği en gelişmiş ürünleri kullanan nadir firmalardandır. Otomatik şanzıman yağı değişimlerinde eski şanzımanınızın içerisinde kalabilecek muhtemel atıkları ve bozulmuş yağın tamamen çekilmesi profesyonelce yapılmaktadır. Uzman ve tecrübeli ekibimiz her türlü sorunuza cevap verecek, yağ değişiminizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek şanzımanınızın ömrünü katlayacaktır. Eskimiş yağların değişimi sonucunda gözle görülür performans artışı görülecektir. 

İster randevu almış olun, isterseniz randevusuz bir şekilde aniden gelmeniz gereksin. Tecrübeli ve işinin ehli çalışma arkadaşlarımız sizinle ilgilenecek ve sorun tespitinizi yapacaktır. Ardından sizinle bilgi paylaşarak gerekli şanzıman tamiri ve bakımlarını gerçekleştirerek ilk gün aldığınız performansla size teslim edecektir. 

Arslan Otomotiv İletişim Bilgileri;
 

Telefon: 0534 600 61 20 | 0532 485 03 47